Leuk dat je je wat meer over jezelf verteld hebt joeymalcorps9.
Je kunt je ervaringen ook plaatsen in de topics 'In gesprek over de Freestyle Libre' en 'Wie heeft er ervaring met MiaoMiao in combinatie met FSL?'.
En als je mee wilt lezen over andere communityleden dan is het topic 'Stel jezelf voor!' leuk om te lezen.
Ik ben benieuwd naar jouw verdere ervaringen met de Freestyle Libre en de MiaoMiao! Houd ons op de hoogte! En laat vooral ook weten wat het je oplevert en waar je tegenaan loopt.
En Joey, hoe bevalt de MM? Ik draag 'm inmiddels een aantal maanden, en ben er helaas achter gekomen dat het niet goed werkr in mijn geval. Ik schommel te veel en te vaak, waardoor het me steeds niewt lukt de MM te kalibreren. Alarmen werken wel maar ik wordt er horendol van.
Eergisteren heeft Apple iets gedaan waardoor de MM voor apple-genruikers niet meer zou werken. De mensen van MM hebben er keihard aan gewerkt dit probleem op te lossen, en het lijkt gelukt.
Ik krijg de FSL niet vergoedt, wat ik nog steeds absurd en kortzichtig vind. Ik schommel tussen 2 en 24 inmiddels, en heb de nodige complicaties. Grrrrrr!