Dag ZilverenKruis,
Op dit forum las ik een topic over zwangerschapsyoga, hoewel dit uit 2016 komt, blijkt dat jullie helaas nu drie jaar later niet echt meer mogelijkheden hebben toegevoegd als het om zwangerschapsyoga gaat. Juist omdat ik wel lees op het forum zwangerschapsyoga uit 2016, dat jullie hier wel aan werken.
Ik heb helaas de pech dat mijn zwangerschap nogal met wat complicaties verloopt, zodat ik niet mee kan doen met actieve lessen. Ik heb Mom in Balance bezocht, maar dit is veel te actief voor tijdens mijn zwangerschap, ik kan geen rondje rennen om een het grasveld, en ik kan al helemaal niet bukken, ik spuug letterlijk alles onder. Ik heb geen interesse in de hypnobirthing, doordat een vriendin haar verloskundige had gezegd 'Oke, graag al je geleerde kennis van de hypnobirthing vergeten, dat heeft helemaal geen zin.' Ze heeft uiteindelijk een moeilijke bevalling in een ziekenhuis gehad.
Ook een lange cursus van 16 weken, zie ik niet zo zitten.
Ik heb nu een aantal losse lessen yoga gevolgd, en het voelt voor mij zoveel beter, dus ik hoop dat jullie nog een optie hebben voor yoga in Haarlem?
Het lijkt namelijk wel of jullie nog heftiger hebben geshift op de cursussen, zodat er helemaal geen yoga meer vergoed wordt?
Ik hoor heel graag van jullie!!
Bedankt, Marjolein