Ontbrekende info bij artikel over alcohol

1 reactie

Goedemiddag.
Met interesse las ik jullie artikel in de mail over minder gebruik van alcohol en wat er de voordelen van zijn.
Ik mis echter één heel belangrijk item nl dat alcohol ( of eigenlijk de ethanol die erin zit) je cellen beschadigt waardoor je echt een verhoogd risico hebt om kanker te krijgen. Inmiddels is dit ook wetenschappelijk bewezen!

Is er een reden waarom jullie dit item er niet in gezet hebben?

Vriendelijke groeten Gabri Engelaer-Reijnen

Lees het hele idee
Dit idee is gesloten
  • Hoi Gabri,

    Welkom op Samen! Bedankt voor je feedback op onze pagina over alcoholgebruik. Het is fijn om te zien dat je meeleest over deze belangrijke kwestie.

    Naar aanleiding van je reactie hebben we de pagina uitgebreid met voorbeelden van aandoeningen die door alcohol kunnen worden veroorzaakt. Daarnaast hebben we ook een link naar het Trimbos Expertisecentrum Alcohol toegevoegd voor meer informatie hierover.