Hero Image

Wat vind jij belangrijk als je naar de tandarts gaat?

Als je in de tandartsstoel ligt, wil je dan precies weten wat er gaat gebeuren?

Bij Zilveren Kruis zijn we benieuwd naar hoe mensen omgaan met informatie tijdens hun behandeling. De één voelt zich prettiger als alles stap voor stap wordt uitgelegd. De ander vindt het juist fijn als de tandarts de regie neemt en zelf bepaalt wat het beste is.

Jouw ervaring helpt ons om beter aan te sluiten op wat klanten belangrijk vinden in de zorg.

Daarom zijn we benieuwd:
Wat vind jij belangrijk bij een behandeling: dat je precies weet wat er gebeurt en welke keuze je hebt? Of vind je het prima dat de tandarts meteen start met de behandeling, zonder uitleg.

Log in en reageer

Bovenliggend
  • Offline

    Ik wil voor en tijdens de behandeling weten wat de tandarts gaat doen en waarom. Naast dat ik het fijn vind om te weten wat er gaat gebeuren heb ik ook interesse in hoe het gebeurt en laat de tandarts mij ook wel eens meekijken als dit mogelijk is. 

    Ik heb 1 keer een tandarts gehad die mijn tanden ging schoonmaken zonder dit van tevoren aan te geven. En dat terwijl ik 2 weken daarvoor bij de mondhygiëniste was geweest. Zij werkt altijd grondig en pijn arm. Bij de tandarts daarentegen was het zeer onplezierig. Op mijn vraag wat hij zojuist had gedaan gaf hij als uitleg dat hij tandsteen weg moest halen. Hij heeft dit nog doorberekend ook. Als hij het van tevoren had aangegeven had hij dit van mij niet mogen doen. Ik was toen ook nog niet mondig genoeg hier tegenin te gaan.

  • Offline als antwoord op MoVaLe

     Wat een nare ervaring zeg, vooral als je achteraf pas hoort wat er gedaan is. Goed dat je nu duidelijk aangeeft wat je prettig vindt én dat je interesse toont in hoe het gebeurt. Heb je inmiddels een tandarts gevonden die jou daarin beter meeneemt?

  • Offline als antwoord op Marjolein - Zilveren Kruis

    Ik heb gelukkig nu een tandarts die me in iedere stap mee neemt. Zowel vooraf als tijdens de behandeling.

Opmerking Onderliggend
Geen gegevens