Meditatie aanbieden voor alle polishouders

4 reacties

Hallo,

In een nieuwsbrief van Zilveren kruis stond hoe gezond het is om te mediteren. Er was een onderzoek met een groep mensen die 8 weken dagelijks een half uur hadden gemediteerd. Na het onderzoeken van de hersenen van de deelnemers bleek dat er al na 8 weken veel positieve veranderingen hadden plaats gevonden. ( het artikel staat onderaan de pagina van mijn website www.mindfulnesscoach.info )

Ik heb dit artikel meteen op mijn website gezet omdat ik namelijk dagelijks een half uur life meditatie geef aan een groep mensen (https://youtu.be/eoHRlmsUSek). Een van de deelnemers zei dat ze al 20 jaar slecht of nauwelijks sliep en nu na 2 maanden mediteren veel beter sliep!

Als Zilveren kruis 8 weken lang dagelijks een half uur meditatie zou kunnen aanbieden aan alle polishouders ( kosteloos ) zou hiermee de daad bij het woord worden gevoegd. Dit zou de fysieke en geestelijk gezondheid van de mensen ten goede komen ( voor Zilveren kruis verminderde ziektekosten ) en zou Zilveren kruis wellicht ook nog nieuwe polishouders kunnen opleveren. Een win-win situatie!  

Ik ben zelf na een Mindfulness/coach opleiding te hebben gedaan meer dan 25 jaar in de leer geweest bij een Meditatie meester ( waarvan 8 jaar intern in retraite ) en ben 3 jaar geleden uiteindelijk zelf Meditatie gaan overdragen. ( ik voeg hieronder ook een verslag toe van een van de vele webinars die ik heb gegeven.)

(https://www.mindfulnesscoach.info/wp-content/uploads/2020/07/Verslag-Netwerkcafe-Online-13-mei-2020-Thomas-Witteveen-Word-je-bewust-van-je-innerlijke-kracht-1.pdf)

Ik hoor graag wat Zilveren kruis en jullie hier van vinden.

Met hartelijke groet,

Thomas Witteveen 

Lees het hele idee
Dit idee is gesloten
Bovenliggend Opmerking Onderliggend
Geen gegevens