Hero Image

Wat vind je van hulpmiddelen om thuis zelfstandiger te zijn, zodat de wijkverpleegkundige niet hoeft te komen?

Heb je weleens gehad dat een wijkverpleegkundige bij jou thuiskwam , terwijl je het ook zelf had kunnen doen met een handig hulpmiddel?

Bij Zilveren Kruis kijken we of klanten dit soort hulpmiddelen kunnen gebruiken. En of het klanten helpt om zelfstandig medische handelingen te doen. Zo hoeft een wijkverpleegkundige niet altijd langs te komen.

Eerder vroegen we welke zorg je thuis het liefst wilt krijgen, met of zonder hulp. Als vervolg hierop zijn we benieuwd: Wat vind je van hulpmiddelen om thuis zelfstandiger te zijn? Of vind je het juist wel fijn dat een wijkverpleegkundige langskomt?

Log in en reageer

Bovenliggend Opmerking Onderliggend
  • Offline als antwoord op Sophie - Zilveren Kruis

    De prikjes tegen trombose heb ik zelf gedaan na mn heupoperatie.  Maar ook veel patiënten geleerd hoe ze moeten prikken. Vrijwel iedereen lukt het en vindt het prettig om niet te hoeven wachten op hulp. Ik heb patiënten gehad die zelf hun INR moesten bepalen ivm sintromgebruik. Mensen vinden het prettig dat ze niet steeds naar de STAR moeten. Het geeft ze de vrijheid om zelfs met vakantie te gaan. Wij hadden op de afdeling een rekje waar je de kousen in kunt doen. De patiënt doet z'n voet erin en trekt zo zelf z'n kous aan. Als deze aan zit kun je het rekje heel makkelijk weg halen. Kost vrijwel geen moeite om de kous aan te trekken. Het rekje is te koop maar ook verkrijgbaar bij een uitleen centrum.